Ławki Erlau już od wielu lat służom mieszkańcom Wrocławia. Stanowią wyposażenie wielu przystanków komunikacji miejskiej; autobusowej i tramwajowej. Poniżej przedstawiamy zdjęcia ławki ustawionej w pobliżu Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu w roku 2013.

Mimo intensywnego użytkowania ich wygląd nie uległ zmianie. Są tojedne z najodporniejszych ławek dostępnych na rynku. Ławki te nie wymagają konserwacji, dlatego polecamy je zwłaszcza do miejsc przesiadkowych, przystanków autobusowych. Ostatnio na rynku pojawiło się wiele produktów stanowiących kopię ławek Erlau.

Jak rozróżnić ławki Erlau ?

Oryginalne ławki można poznać po naklejsce z rokiem produkcji i logiem Erlau. Ławki Erlau wyróżnia również najwyższej jakości powłoka lakiernicza z charakterystycznym wykończeniem metalicznym – które nie zmienia intenesywności nawet po wielu latach.

Meble uliczne Erlau – Made in Germany

Marka Erlau od wielu lat kojarzy się z inteligentnymi rozwiązaniami dla przestrzeni publicznych. Produkty Erlau charakteryzują się najwyższą trwałością oraz uniwersalnym, estetycznym wzornictwem.

Meble miejskie Erlau zapewniają ludziom komfort, czystość i bezpieczeństwo oraz wyznaczają najwyższe standardy w dziedzinie ergonomii i bezbarierowego projektowania przestrzeni publicznych.

Produkty Erlau stosowane są przez:

– gminy i miasta jako elementy wyposażenia przestrzeni publicznych,
– przedsiębiorstwa do wyposażenia obszarów wokół zakładów produkcyjnych i biurowców
– firmy transportu publicznego do wyposażenia stacji kolejowych, przystanków autobusowych i przystankach
– zarządców dróg i parków
– szpitale i placówki opieki