Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Naszym Partnerom szeroką ofertę produktów małeja architektury ginekologicznego, przekraczającą 400 pozycji. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wyjatkowym designem oraz doskonałą relacją ceny do jakości. Już niebawem chcemy być największą ofertę ławek, koszy, donic i innych elementów zagospodarowania tereny w Polsce. Warto przy tym zaznaczyć, iż oferujemy dostęp do światowych marek, rozpoznawalnych i szeroko promowanych w środowisku architektów oraz inwestorów.

 

Dlaczego przygotowaliśmy ofertę dla dystrybutorów?

 

Jesteśmy firmą otwartą na szeroko zakrojoną współpracę. Pragniemy realizować misję naszej firmy jaką jest zapewnienie sukcesu naszym Klientom, osiągając ten cel wraz z naszymi Partnerami.

Podejmij z nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

Do współpracy zapraszamy również firmy handlowe lub marketingowe. W takim przypadku prosimy o  ofertę drogą mailową na adres: aleksandra.matuszczak@archgoods.eu. Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone.  Zapraszamy do współpracy.

 

Zostań dystrybutorem ARCHGOODS – co nas wyróżnia:

 

Pomoc w pozyskaniu nowych Klientów

Prowadzimy szeroko zakrojone działania, mające na celu wspieranie naszych Partnerów w działaniach marketingowych. Jedną z możliwości promowania swojej firmy jest korzystanie z naszych witryny : ARCHGOODS.EU, które odwiedzane są przez tysiące potencjalnych Klientów. Dostarczamy również dostęp do materiałów marketingowych zarówno w formie papierowej i eletktronicznej. Szkolimy i wspieramy naszych partnerów w trakcie wspólnych wizyt u Klientów.

 

Najszerszy wybór małej architektury

Zostań dystrybutorem ARCHGOODS i  zyskaj dostęp do produktów czołowych europejskich producentów. Produkty są zróżnicowane stylistycznie, cechują się jednak wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Ponadto wyróżnia nas stosowanie innowacyjnych materiałów, których cechy są kolejnym argumentem zachęcającym do zakupu.

 

Dostęp do światowych marek

Podejmując z nami współpracę, zyskujesz dostęp do renomowanych marek, jak Larus, Lab23, Amop, Erlau, które są rozpoznawalne w środowisku projektantów. Dobry produkt posiadając wiele istotnych wyróżników, na pewno pomoże w zdobyciu rynków zbytu. W ten sposób wyróżnisz się od konkurencji produktami cenionymi przez specjalistów z całego świata. Wyeksponujesz swoje atuty na tle konkurencji, proponując najbardziej efektywny rozwiąznia .